Truck servis - oleje a maziva


Společnost Truck servis spol. s r.o. byla založena 13. 7. 1994. Dříve se věnovala opravárenské činnosti a provozovala dopravu a servisní činnost pro stavební firmy. Postupem času docházelo k útlumu této činnosti a od roku 2004 je čistě obchodní společností, která prodává oleje a maziva značky MADIT, MOL, AGIP, GO4LUBE, PARAMO, ELASKON a v případě poptávky i jiné.

Od konce roku 2013 má společnost 2 vlastníky Miloslava Beneše a Ing. Miroslava Bolarta a jednatele Ing. Marka Vejvodu.

Naším nejvýznamnějším partnerem na straně dodavatelů je Slovnaft Česká republika spol. s r.o.

Mezi hlavní odběratele patří zemědělské a průmyslové podniky, servisy a drobní živnostníci.

Společnost působí zejména v západních, středních a severních Čechách, ale jsme schopni vykrýt poptávku z  jakékoliv části České republiky i ze zahraničí.

Poskytujeme úplný servis v oblasti mazání a aplikace maziv, včetně logistiky, plynulosti dodávek a poradenské činnosti pro naše zákazníky. Program služeb společnosti Truck servis s.r.o. se opírá o komplexní cyklus navazujících činností. Zavedením tohoto systému získáte kontrolu nad organizací mazací služby ve Vašem podniku a dosáhnete spolehlivého provozu Vašich strojů bez neplánovaných prostojů, havárií a zbytečných nákladů na opravy a údržbu.

Naším zájmem je se neustále rozvíjet a rozšiřovat záběr naší obchodní činnosti dle potřeb a přání zákazníků– proto jsme od roku 2013 rozšířili naši nabídku i o servisní služby.

Pokud máte zájem o bližší informace, volejte 608 373 725, rádi Vám poradíme

truck servise pro úpravu textu.